Bankers Box® Bankers Box®

Zasadź drzewo Zasadź drzewo


Dziękujemy za zakup produktu BANKERS BOX®! Ten zakup daje Ci niepowtarzalną okazję, aby dokonać prawdziwej zmiany dla naszej planety – i to w zaciszu własnego domu lub biura. Za pomocą naszej inicjatywy Zasadź drzewo, we współpracy z Tree Nation, w znaczący sposób przyczyniamy się do wspierania projektów regeneracji terenów leśnych na całym świecie.

Na temat inicjatywy:

Marka BANKERS BOX® nawiązała współpracę z "Tree-Nation", światową organizacją, której misją jest ograniczenie wpływu zmian klimatycznych poprzez sadzenie drzew. Rozwiązuje to największe problemy, z którymi musi się zmierzyć nasze pokolenie, a mianowicie: zmiany klimatyczne, wycinkę terenów leśnych oraz emisje CO². Jak wiadomo, coraz większa wycinka terenów leśnych ma wpływ na każdego. Są to fakty doskonale udokumentowane i poparte badaniami naukowymi.

25% zmian klimatycznych można przypisać wycince terenów leśnych. Nasza inicjatywa „Zasadź drzewo" aktywnie wspiera regenerację terenów leśnych, a jednocześnie przeciwdziała szeroko pojętym problemom ludzkości, które są spowodowane wycinką terenów leśnych i pustynnieniem takich jak: niedożywienie, niedostatek żywności, powodzie, własność ziemi i bieda.

Jako marka istniejąca od ponad 100 lat, BANKERS BOX® wierzy w wytrzymałość i zrównoważony rozwój, zarówno odnośnie naszych produktów, jak i planety, na której żyjemy. Razem z Tobą możemy dokonać prawdziwej zmiany, drzewo po drzewie.

Co dalej:

Bankers Box

1. Zarejestruj swoje dane, aby zasadzić drzewo.

2. Wyślemy Ci wiadomość e-mail wraz z niepowtarzalnym linkiem do zasadzenia Twojego drzewa.

3. Kliknij link, aby zasadzić swoje drzewo – to takie proste!

Nie zapomnij:

• Link pokaże Ci również, gdzie Twoje drzewo zostanie zasadzone w globalnym lesie. Uzyskaj wszelkie informacje na temat swojego drzewa, w tym jego gatunek, wartości kompensacyjne CO² oraz informacje na temat projektu plantacyjnego.

• Obejrzyj i ściągnij swój własny certyfikat drzewa przez ten link.

• Podziel się swoim dobrym uczynkiem z przyjaciółmi i znajomymi oraz w mediach społecznościowych.

• Nie zapomnij, że im więcej zakupisz produktów BANKERS BOX®, tym więcej będziesz mieć okazji, by posadzić drzewa i stworzyć swój własny las!

Tree-nation

Zarejestruj się, aby posadzić drzewo

Podaj swoje dane


Gdzie znaleźć
5-cyfrowy kod


Kod znajdziesz na swoim produkcie, tak jak wskazano tutaj.

Kliknij tutaj, aby przeczytać szczegółowy regulamin.

Gdzie znaleźć 5-cyfrowy kod